Chelsea vs Hull City FA Cup Stream uživo: Kako gledati u SAD -u

Getty

Hull City će u subotu u četvrtom kolu FA kupa ugostiti Chelsea na stadionu KCOM.

U Sjedinjenim Državama utakmica (12:30 popodne po ET vremenu) neće biti na redovnoj televiziji, ali bilo tko u SAD -u može gledati svaku utakmicu FA kupa uživo na ESPN+ :

Napomena: Heavy može zaraditi affiliate proviziju ako se prijavite putem veze na ovoj stranici

Nabavite ESPN+

ESPN+ je digitalna streaming usluga ESPN-a koja ima ekskluzivnu pokrivenost i FA kupa i Carabao kupa, plus drugi međunarodni nogomet, ostale sportove uživo svaki dan, sve dokumentarne filmove 30 za 30 i dodatni izvorni sadržaj (video i napisano) sve za 4,99 USD mjesečno.

Ili, ako želite i novu Disney+ streaming uslugu i Hulu, možete dobiti sve tri za 12,99 USD mjesečno , čime se postiže ušteda od 25 posto:

Nabavite ESPN+, Disney+ i Hulu paket

Nakon što se prijavite za ESPN+, tada možete gledati Hull City vs Chelsea uživo na svom računalu putem ESPN.com ili na telefonu (kompatibilnom s Androidom i iPhoneom), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One ili neki drugi uređaj za streaming putem aplikacije ESPN.

Hull City vs Chelsea Preview

Chelsea je u trećem kolu sa 2: 0 bio na vrhu prvenstva Nottingham Foresta, iza golova iz prvog poluvremena veznjaka Calluma Hudson-Odoija i Rossa Barkleyja.

Od tada su otišli s 1-1-1, svi u Premier ligi. Plavi su u utorak remizirali s Arsenalom 2-2 unatoč tome što su od 26. minute nadalje igrali s prednošću od čovjeka. Branič César Azpilicueta doveo je Chelsea u vodstvo od 2-1 u 84. minuti, završivši ubačaj desnom nogom, ali je vratar Arsenala Héctor Bellerín tri minute kasnije izjednačio udarcem lijevom nogom s ruba šesnaesterca.

Ostali smo u načinu na koji se s njima nosimo s 11, dok smo zaista s 10 mogli biti malo agresivniji, rekao je menadžer Chelseaja Frank Lampard, prema Čuvar . Nije mi to smetalo jer nam je na poluvremenu dalo priliku za ponovno podizanje sustava, ponovno punjenje i ponovni rad. Iako smo razočarani rezultatom i golovima [primili smo], i dalje gledate šanse koje smo stvorili u drugom poluvremenu, a zapravo i u prvom, i govorili da bismo trebali zabiti više golova.

15 volim tenis

Hull City je pao dva puta zaredom u utakmici Championshipa otkako je u trećem kolu FA Cupa pobijedio Rotherham United sa 3-2 iza iza napadača Tom Eavesa u prekidu, što mu je treći rezultat u utakmici.

Na svom terenu 11. siječnja pali su od Fulhama s 1: 0, da bi tjedan dana kasnije na gostovanju istim rezultatom izgubili od Derby Countyja.

Skid je vidio kako su Tigrovi pali s osmog na 12. mjesto na tabeli lige, sa 39 bodova kroz 28 utakmica.

Zaostaju za Prestonom North Endom-koji je odigrao još jedan meč-sedam bodova za posljednje mjesto u play-offu prvenstva.

U petak je menadžer Hull Cityja Grant McCann naznačio da je prioritet nadolazećih veza prvenstva s Huddersfieldom i Brentfordom zbog nagiba FA kupa s Chelseajem.

Ovo je sjajna utakmica za nas, ali Huddersfield i Brentford su mi važniji, doista je tako, rekao je McCann, prema Hull Daily Mail .

Oni su veliki. Prvenstvo su prvenstvene utakmice. Ovo je lijep bonus. Veselit ćemo se utakmici i pokušat ćemo je osvojiti, naravno da hoćemo. Nećemo izaći s drugom namjerom osim toga.

Tigrovi će ostati bez ozlijeđenih braniča Jordyja de Wijsa, Calluma Eldera i Matthewa Penningtona, koji su ove sezone zajedno upisali 47 nastupa za klub u svim natjecanjima.

Chelsea neće imati na raspolaganju braniča Marcosa Alonsa, veznjaka Christiana Pulisica ili napadača Tammyja Abrahama koji se nosi s ozljedama.

Popularne Pitanja

Dominic Thiem vjeruje da je Novak Đoković veliki favorit za podizanje šeste titule na Wimbledonu ove godine, ali tvrdi da se Roger Federer nikada ne može otpisati.

Dresurni sport postoji otkad ljudi jašu na konjima. Vrlo jednostavno, to je umijeće treniranja svog konja u punom potencijalu. Danas je evoluirao u jednu od najregistriranijih disciplina u konju ...

Snowboarderi u snježnom Koloradu, kajakaši na jugu Francuske i baloni u vrućem zraku u Skandinaviji odlučili su nastaviti svoj san o avanturi. No, je li još uvijek moguće biti avanturist u doba u kojem većina svijeta ...

Zion Williamson debitira u NBA -i dok Pelicansi igraju protiv Hawksa u pripremnoj utakmici u ponedjeljak. Evo kako gledati igru ​​na mreži bez kabela.