Otmjeni Đoković školuje Dolgopolov u Rimu

Đoković je obrezan

Nekadašnji svjetski broj jedan Novak Đoković

Novak Đoković ušao je u drugi krug Internazionali BNL d'Italia rušenjem Alexandra Dolgopolova izravno.

Bivši prvi igrač svijeta rekao je da je ohrabren svojim napretkom unatoč tome što je prošlog tjedna doživio poraz u drugom kolu od Kylea Edmunda na Madrid Open-u nakon šokantnog poraza od Martina Klizana u Barceloni.

Đoković, koji je u uvodnom kolu u španjolskoj prijestolnici pobijedio Keija Nishikorija, zasigurno je u ponedjeljak u Rimu mnogo više nalikovao svom bivšem ja, školovavši Dolgopolova za 6-1 6-3 u samo 55 minuta.

Srbin se vratio izvrsno i poslužio je s velikim autoritetom za dogovor u drugom krugu s Nikolozom Basilashvilijem ili Filipom Baldijem dok gleda petu titulu na Foro Italicu.

Đoković je Ukrajinca, koji se nalazi na 54. mjestu svijeta, stavio pod trenutni pritisak, krenuvši u napad da bi prekinuo ljubav u prvoj utakmici meča na Court Centraleu.

Dolgopolovu nije bilo predaha, Đoković je proizveo hrpu snažnih udaraca zemljom jer je osigurao još dva brejka i izgubio samo tri poena na servisu da bi za samo 20 minuta uzeo prvi set.

Đoković je držao bodove kratkim i oštrim, stručno miješajući svoj pristup i ne pokazujući znakove da ga lakat muči dok je u drugom setu prekinuo za vodstvo od 3-1 s pobjednikom na drugom terenu nakon još jednog gromoglasnog uzvrata.

Produžio je svoje vodstvo na 4-1 s držanjem ljubavi nakon što je izbušio veličanstvenog pobjednika bekhenda niz liniju i zaključio naglašenu šestu pobjedu od šest protiv začuđenog Dolgopolova sa otmjenim pobjednikom iz bekenda.

Popularne Pitanja

Naučite sve što trebate znati o overgripovima, uključujući kada ih zamijeniti, kako ih staviti i najbolje odabire.

Rafael Nadal pobijedio je raspoloženog Grigora Dimitrova 6-3 5-7 7-6 (5) 6-7 (4) 6-4 u epskoj epskoj emisiji od 4 sata i 54 minute za postavljanje divnog finala Federer-Nadal.

Kako napraviti Airsoft granatu. Jeste li se ikad zapitali kako napraviti airsoft granatu? Evo nekoliko različitih metoda za to. Otvorite redovno plastično uskrsno jaje.

Ležeća poza junaka, ili 'Supta Virasana', napredna je i izazovna poza joge koja je relativno popularna. Poza zavaljeni heroj nastavlja se od redovite poze heroja. Nakon formiranja herojske poze, vježbač će nastaviti ...