Seattle Sounders vs Toronto FC Live Stream: Kako gledati online u SAD -u

Seattle Sounders vs Toronto FC Live Stream

Getty

Seattle Sounders će u subotu ugostiti Toronto FC u MLS svirci na CenturyLink Fieldu. Početak utakmice je zakazan za 16 sati. ET.

Ako živite u Sjedinjenim Državama i niste na tržištu Seattlea, možete pratiti prijenos utakmice uživo na ESPN+ , digitalni streaming servis s ESPN-a koji uključuje hrpu drugih različitih sportova uživo, svih dokumentarnih filmova 30 na 30 i drugog izvornog sadržaja.

Ovdje možete započeti besplatno probno razdoblje ESPN+ , a zatim možete gledati Sounders vs Toronto FC na svom računalu putem ESPN.com ili na telefonu (kompatibilan s Androidom i iPhoneom), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One ili drugi streaming uređaj putem aplikacije ESPN.

zakačite ga za lakat

Osim toga, ako već nemate ESPN+ i planirate naručiti subotnji večer UFC 236 (naslov: Max Holloway vs Dustin Poirier), možete kupiti jednogodišnju pretplatu na ESPN+ i UFC 236 za 79,99 USD .

Seattle Sounders vs Toronto FC Preview

Nijedna momčad nije izgubila ovu MLS sezonu.

Toronto vodi Istočnu konferenciju s 12 golova, unatoč tome što je odigrao samo četiri utakmice; sedam od 12 timova konferencije već ima šest pojaseva MLS -a pod pojasom.

teniska loptica auto brava

Nakon što su otvorili sezonu s nizom od tri pobjede, izbrisali su minus od jednog gola u drugoj polovici svog nagiba 7. travnja s Chicago Fireom izvukavši 2-2.

Mislio sam da ima puno dobrih stvari, puno pozitivnih stvari koje treba oduzeti, (ali) očito smo frustrirani jer se osjećamo kao da su nam na neki način pobjegla dva boda, rekao je veznjak Toronta FC i kapetan Michael Bradley , prema Toronto Sunce . Ali još je rano. Imat ćete ovakve dane tijekom sezone. Svakako je pozitivna stvar kad smo se spustili, imali smo snažan pritisak da se vratimo.

Napadač Jozy Altidore doveo je Toronto glavom u 31. minuti, ali Chicago je izjednačio lijevom nogom CJ Sapong tijekom prekida za vrijeme pauze.

Cilj na poluvremenu bio je ubojit, jer im zaista ništa nije išlo, rekao je menadžer Toronta Greg Vanney, prema Toronto Sun. Ako imate sve šanse, a oni ništa, onda ste vjerojatno u dobroj formi. A onda odustati od pogotka, smiješnog pogotka, na kraju poluvremena nije bilo mjesto na kojem ste željeli doći na poluvrijeme. Na kraju smo dali cilj iz ničega.

Soundersi su ostvarili tri uzastopne pobjede nakon što su u svom drugom meču remizirali. Veznjak Nicolas Lodeiro postigao je u 18. minuti Real Salt Lake posljednji put kada je postigao jedini gol koji im je trebao u pobjedi od 1-0.

tenis sada instrukcije

Bio je to treći čisti gol golmana Stefana Freija u sezoni.

Bilo je to teško, ali bilo je dobro vratiti se pred domaće navijače, rekao je branič Soundersa Brad Smith, prema Zvučnik u srcu . Osjećali smo se kao da smo neko vrijeme odsutni s međunarodnom pauzom, a rezultat u Vancouveru očito nam nije išao pa smo se vratili i imali dobru predstavu. Mislio sam da smo dominirali u prvom poluvremenu, nekako se smanjilo u drugom poluvremenu. Zaista ne znam što se dogodilo niti kako to objasniti, ali morate izbrusiti rezultate i dobili smo čistu listu i to su tri boda na kraju dana. Dobar rezultat.

Popularne Pitanja

Doznajte sve što trebate znati o pojmu oglasno igralište u tenisu. Dajemo jasnu definiciju, primjere oglasnog suda u rečenici i odgovore na uobičajena pitanja.

Bivši 26. igrač svijeta Victor Hanescu nedavno je opisao kakav je osjećaj suočiti se s dvadesetostrukim osvajačem Grand Slam turnira Rafaelom Nadalom na terenu.

Posljednjih godina svijet i mnoge zatvorene zemlje postaju sve svjesnije LGBTQ prava i problema s kojima se zajednica suočava.

Baylor u srijedu navečer stavlja svoj novi broj 2 na ljestvicu protiv države Iowa. Igra se ne prikazuje na TV -u, ali evo kako je možete gledati uživo na internetu.

Andrey Rublev priznao je da nije mogao vjerovati da je Roger Federer prošlog mjeseca uspio izboriti četvrtfinale Wimbledona unatoč tome što je jedva igrao tenis više od godinu dana.

Nakon uspješno pokrenute 2018. godine, druga sezona zakazana je za prosinac 2019. godine.