Pliskova dostiže posljednja četiri mjesta, a Halep izlijeće nakon Cahillova 'sramotnog' ispada

Pliskova izrezana

Druga svjetska igračica Karolina Pliskova

Trener Darren Cahill označio je Simonu Halep 'apsolutnom sramotom' jer je Karolina Pliskova došla do prve u ključnom međusobnom okršaju finala WTA finala i došla do posljednje četiri.

Pliskova i Halep otišle su u petak na posljednje natjecanje Purple Group u Shenzhenu znajući da će se pobjednica u polufinalnoj fazi suočiti s vrhunskom nositeljicom Ashleigh Barty i da je sezona poraženih završila.

Halep je uzvratila nakon ponižavanja bagela iz prvog seta, ali Pliskova je iz prekida u posljednjem setu došla do pobjede 6-0 2-6 6-4.

Prvakinja Wimbledona okupljena je nakon nekoliko riječi mudrosti iz Cahilla na kraju prvog seta, ali Australka je rekla da je bila 'apsolutna sramota' zbog kritične čarolije od tri utakmice tijekom druge trenerske sesije na terenu nakon što je izgubila vodstvo u posljednjem setu.

Druga nositeljica Pliskova raznijela je izvanrednu Halep u prvom setu, Čehinja je izgubila samo dva servis poena nakon agresivnog početka.

Forhend u mrežu doveo je Halep do loma, a Pliskova se nastavila vraćati snažno, igrajući se s Rumunjkom jer joj je trebalo samo 21 minuta da završi set.

kako preuzeti disney plus na lg smart tv

Halep je poslušala Cahillin savjet iskoristivši više okretaja i koračajući s loptom dok je lomila u uvodnom gemu drugog seta i pokazala karakter do kraja prekida na 3-2 nakon što se Pliskova vratila na servis.

Pliskova nije uspjela zaustaviti zamah Halepa, a peti nosilac poravnao je meč asom prije nego što je u odlučujućem slučaju poveo 2: 0.

Ipak, Pliskova je odgovorila pobijedivši u pet utakmica zaredom, zapalivši Halep oštrim udarcima i došavši u mrežu u svakoj prilici.

Cahilline oštre riječi na 3-2 nisu uspjele izazvati pozitivnu reakciju Halep, pa iako je uspjela vratiti servis na 5-4, slomljena je treći put u posljednjem setu i poklonila se kad je Pliskova imala bogatstvo dobitnik netcord -a.

Braniteljica naslova Elina Svitolina ranije je ostvarila tri pobjede od tri porazom 7-5 7-6 (12-10) od zamjene Sofije Kenin, a za plasman u finale borit će se s Belindom Benčić.

Popularne Pitanja

Žene su ovog tjedna u Tokiju zauzele središnje mjesto na Olimpijskim igrama u ragbiju sedmici. Evo kako svaku utakmicu možete gledati uživo na mreži u SAD -u.

Drugačija perspektiva o učincima natezanja između suca stolaca Carlosa Ramosa i Serene Williams na poziv tijekom finala US Opena.

Rampe za invalidska kolica pomažu osobama s invaliditetom u pristupu javnim i privatnim objektima. U Sjedinjenim Državama, kao dio Zakona o Amerikancima s invaliditetom (ADA), sve nove javne zgrade moraju imati pristup invalidskim kolicima. Rampe mogu biti ...

Serena Williams odgovara na 'Odvratnu' primjedbu Tennyja Sandgrena na senzaciji Australian Opena.